Ilustracja

Rozdział IV: Ilustracja

oje ilustracje to różne style, w zależności od projektu. To delikatne i z rozmachem, projekty małe i prywatne, ale i te duże komercyjne. Projekty postaci, reklamy, ilustracje do książek, podręczników, ebooków, projekty opakowań, ilustracje na potrzeby social mediów i właściwie wszystko co możemy razem zaprojektować i zrealizować – współpraca ze mną to przede wszystkim wspólne kreacje oparte o wypełniony Brief. Ilustracje wykonuję cyfrowo i dostarczam w wybranym formacie.

Bombowe ilustracje polecają się do…

  • Książki dla dzieci i niedzieci
  • Social media
  • Identyfikacji wizualnej
  • Nowych produktów Twojej firmy
  • Gier planszowych (i nie tylko...)

Mam pytanie…

Czas oczekiwania w dużej części jest zależny od ilości zamówionych ilustracji, oraz stopnia ich złożoności. W standardowych zleceniach czas ten wynosi ok. 2-4 tygodni. Oczywiście w okresie świątecznym, jak i przy większych zleceniach, czas ulega wydłużeniu, jednak bez obaw, gołąb pocztowy Lucek śpieszy z tego typu informacjami niczym po czerstwą kromkę chleba na osiedlowym trawniku.

W celu usprawnienia komunikacji, doprecyzowania szczegółów zamówienia (i nie narażaniu Lucka na przepracowanie się), aby dokonać wycenę bądź złożyć zamówienie trzeba wypełnić poniższy Brief, który ułatwi proces zamówienia, projektowania, wyceny oraz umożliwi określenie terminu realizacji.

Ilustracje wykonuję cyfrowo i wysyłam na adres mailowy w formacie określonym w Briefie.

Mój styl jest ściśle określony przez rodzaj zlecenia, jego nastrój, cel oraz odbiorców. W celu sprawdzenia dotychczasowych ilustracji, zapraszam do portfolio. Tutaj w Kuźni podchodzimy do każdego zlecania baardzo indywidualnie.

Oczywiście poprawki są możliwe, ale głównie na etapie szkiców. Wtedy dowolnie możemy zmieniać scenerię, układ, postaci. Po zaakceptowaniu szkiców, w grę wchodzą drobne poprawki, takie jak zmiana jakiegoś szczegółu, czy koloru elementu.

Etapy współpracy

Poznajmy się Poznajmy się Na wstępie zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą oraz z moim portfolio. W dalszych etapach posiłkowanie się konkretnymi moimi pracami, zdecydowanie ułatwi nam współpracę, określenie stylu oraz kolorystyki w jakiej chcesz, aby były zamówione ilustracje.
Jeżeli marzy Ci się coś ekstra, spoza standardowej oferty, napisz! Zobaczymy co da się zrobić.
Etap 1 Portfolio: Ilustracja keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left
Brief Wypełnij Brief Teraz najważniejsze - wypełnij brief u dołu strony, czyli taki krótko-długi formularz na temat projektu, którego częścią mają być stworzone przeze mnie ilustracje, oraz Twojej wizji tego jak one mają wyglądać, co zawierać (a czego nie). Na tym etapie możesz załączyć swoje inspiracje, określić format plików jakie chcesz otrzymać oraz termin realizacji. Szczegółowo wypełniony brief umożliwi mi dokładniejszą wycenę. Jeżeli marzy Ci się coś ekstra, spoza standardowej oferty, napisz! Zobaczymy co da się zrobić. Etap 2 Blog: Just Brief, czyli jak wypełnić brief keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left Oczekiwanie Oczekiwanie Lucek, mój służbowy gołąb pocztowy, już leci. Czekaj na wiadomość zwrotną z dodatkowymi pytaniami, spersonalizowanym planem działania, ofertą i przybliżonym terminem realizacji. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę podpiszemy umowę o wykonanie ilustracji oraz poproszę Cię o wpłatę zadatku i... Etap 3 keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left Rozpoczęcie prac Rozpoczęcie prac Po podpisaniu umowy i otrzymaniu zadatku biorę się za pracę. Zapewne w ciągu 2-4 tygodni otrzymasz pierwsze szkice. Na tym etapie możliwe są dowolne poprawki, jak zmiana scenerii, postaci, szczegółów. Po zaakceptowaniu szkiców czekaj na... Etap 4 Spotify: A w między czasie posłuchaj co słychać w Kuźni Dzięcioła keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left Gotowe Gotowe ilustracje Kiedy otrzymasz gotowe ilustracje będziesz mógł/mogła nanieść jeszcze drobne poprawki, takie jak zmiana jakiegoś koloru, czy szczegółów. Ja wtedy sprawnie je nanoszę i dosyłam do Ciebie i można powiedzieć, że jesteśmy w domu! Etap 5 keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left Zaakceptuj mnie Zaakceptuj mnie... Ty, kiedy to słyszysz jak gołąb Lucek stuka dziobem na Twoim parapecie, otwierasz (mu) okno, odbierasz finalną wersje ilustracji i z uśmiechem na ustach i łzami szczęścia w oczach, akceptujesz je! Hurra! Etap 6 keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left

Poznajmy się Poznajmy się Na wstępie zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą oraz z moim portfolio. W dalszych etapach posiłkowanie się konkretnymi moimi pracami, zdecydowanie ułatwi nam współpracę, określenie stylu oraz kolorystyki w jakiej chcesz, aby były zamówione ilustracje.
Jeżeli marzy Ci się coś ekstra, spoza standardowej oferty, napisz! Zobaczymy co da się zrobić.
Etap 1 Portfolio: Ilustracja keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left
Brief Wypełnij Brief Teraz najważniejsze - wypełnij brief u dołu strony, czyli taki krótko-długi formularz na temat projektu, którego częścią mają być stworzone przeze mnie ilustracje, oraz Twojej wizji tego jak one mają wyglądać, co mają zawierać (a czego nie). Na tym etapie możesz załączyć swoje inspiracje, określić format plików jakie chcesz otrzymać oraz termin realizacji. Szczegółowo wypełniony brief umożliwi mi dokładniejszą wycenę.Jeżeli marzy Ci się coś ekstra, spoza standardowej oferty, napisz! Zobaczymy co da się zrobić. Etap 2 Blog: Just Brief, czyli jak wypełnić brief keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left Oczekiwanie Oczekiwanie Lucek, mój służbowy gołąb pocztowy, już leci. Czekaj na wiadomość zwrotną z dodatkowymi pytaniami, spersonalizowanym planem działania, ofertą i przybliżonym terminem realizacji. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę podpiszemy umowę o wykonanie ilustracji oraz poproszę Cię o wpłatę zadatku i... Etap 3 keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left Rozpoczęcie prac Rozpoczęcie prac Po podpisaniu umowy i otrzymaniu zadatku biorę się za pracę. Zapewne w ciągu 2-4 tygodni otrzymasz pierwsze szkice. Na tym etapie możliwe są dowolne poprawki, jak zmiana scenerii, postaci, szczegółów. Po zaakceptowaniu szkiców czekaj na... Etap 4 keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left Kuźnia Dzięcioła na Spotify Gotowe Gotowe ilustracje Kiedy otrzymasz gotowe ilustracje będziesz mógł/mogła nanieść jeszcze drobne poprawki, takie jak zmiana jakiegoś koloru, czy szczegółów. Ja wtedy sprawnie je nanoszę i dosyłam do Ciebie i można powiedzieć, że jesteśmy w domu! Etap 5 keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left Zaakceptuj mnie Zaakceptuj mnie... Ty, kiedy to słyszysz jak gołąb Lucek stuka dziobem na Twoim parapecie, otwierasz (mu) okno, odbierasz finalną wersje ilustracji i z uśmiechem na ustach i łzami szczęścia w oczach, akceptujesz je! Hurra! Etap 6 keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left

Darmowa wycena ilustracji

Copyright 2020 © Kuźnia Dzięcioła. All rights reserved. Polityka prywatności i Cookies.