Logo

Rozdział V: Logo

rojektuję logo zarówno dla osób prywatnych, jak i małych, stawiających pierwsze kroki firm, oraz tych większych, które potrzebują zmiany wizerunku. Z racji tego, że do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie i od podstaw, koniecznością jest wypełnienie Briefu, który pomoże mi dogłębnie zrozumieć markę, poczuć jej klimat i styl, a także nawiązać do oczekiwań osoby zlecającej.

Tego rodzaju “wywiad” jest także dobrym impulsem dla zlecającego, aby uświadomić sobie czego tak naprawdę potrzebuje. Podejmuję się projektów zarówno tych złożonych, rysunkowych i kolorowych, jak i tych minimalistycznych i eleganckich. Nie pracuję na szablonach czy gotowych grafikach, a każdy projekt ma swój początek w burzy mózgów i szkicach. Żeby zapoznać się z moim stylem, koniecznie zajrzyj do mojego portfolio.

Zamówione logo będzie…

Jedyne w swoim rodzaju

Logo tworzę od podstaw sama, nie korzystam z gotowych szablonów i grafik.

Spersonalizowane

Tworzone w oparciu o szczegółowy kwestionariusz.

Responsywne

Będzie wyglądać idealnie na każdym produkcie, w każdym rozmiarze i towarzystwie.

Takie jakie sobie wymarzyłeś/łaś

Tworzysz logo razem ze mną, jesteś obecny w trakcie procesu projektowania.

Idealne

Oddające ducha i klimat Twojej działalności.

Mam pytanie…

W zależności od projektu i ilości propozycji, ale przeciętny czas oczekiwania na pierwsze wersje nie przekracza 2 tygodni.

W wersji cyfrowej, we wszystkich formatach pliku wybranych w wypełnionym wcześniej Briefie.

Tak, logo dostarczam w plikach, które umożliwiają dowolne i nieskończone powiększanie/pomniejszanie logo, bez utraty jakości.

Ilość propozycji logo określana jest na początku zamówienia.

Pojęcia związane z procesem projektowania oraz określające wygląd logo, znajdują się we wpisie na blogu: “Just Breathe, Jak wypełnić Brief: Projektujemy logo”.

Z reguły wszystkie poprawki są wliczone w cenę (przez poprawkę rozumiemy zmiana kolorów, układu logo czy drobnych szczegółów, ale nie kompletnie nowe logo ;)). Oczywiście jeżeli tych poprawek nie ma nieskończenie wiele, a proces projektowania nie przedłuża się niepotrzebnie, to tak pozostaje 🙂

Wystarczy, że wypełnisz Brief zamieszczony poniżej. Jest to kwestionariusz, który umożliwia wycenę projektu oraz określenie czasu realizacji.

Etapy współpracy

Poznajmy się Na wstępie zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą oraz z moim portfolio. W dalszych etapach, posiłkowanie się konkretnymi moimi pracami, zdecydowanie ułatwi nam współpracę, określenie stylu oraz kolorystyki w jakiej chcesz, aby było zamówione logo.
Jeżeli marzy Ci się coś ekstra, spoza standardowej oferty, napisz! Zobaczymy co da się zrobić.
Etap 1 Portfolio: Logo
Wypełnij Brief Teraz najważniejsze - wypełnij brief, czyli taki krótko-długi formularz na temat projektu, którego częścią mają być stworzone przeze mnie ilustracje, oraz Twojej wizji tego jak one mają wyglądać, co mają zawierać (a czego nie). Na tym etapie możesz załączyć swoje inspiracje, określić format plików jakie chcesz otrzymać oraz termin realizacji. Szczegółowo wypełniony brief umożliwi mi dokładniejszą wycenę. Etap 2 Just Breathe - Jak wypełnić Brief? Oczekiwanie Lucek - mój służbowy gołąb pocztowy, już leci. Czekaj na wiadomość zwrotną z dodatkowymi pytaniami, spersonalizowanym planem działania, ofertą i przybliżonym terminem realizacji. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę podpiszemy umowę o wykonanie logo oraz poproszę Cię o wpłatę zadatku i... Etap 3 Rozpoczęcie prac Po podpisaniu umowy i otrzymaniu zadatku biorę się za pracę. Zapewne w ciągu 2 tygodni otrzymasz pierwsze wersje logo. Na tym etapie możliwe są duże poprawki, jak zmiana układu, fontów, poprawki w sygnecie, kolorystyce (nie kompletna zmiana koncepcji). Po zaakceptowaniu szkiców czekaj na... Etap 4 A w międzyczasie posłuchaj muzyki Gotowe ilustracje Kiedy otrzymasz gotowe wersje logo będziesz mógł/mogła nanieść jeszcze drobne poprawki, takie jak zmiana jakiegoś koloru, fontów czy innych szczegółów. Ja wtedy sprawnie je nanoszę i dosyłam do Ciebie i można powiedzieć, że jesteśmy w domu! Etap 5 Zaakceptuj mnie... Ty, kiedy to słyszysz jak gołąb Lucek stuka dziobem na Twoim parapecie, otwierasz (mu) okno, odbierasz finalne wersje logo i z uśmiechem na ustach i łzami szczęścia w oczach, wybierasz jedną z nich akceptujesz logo! Hurra! Etap 6

Darmowa wycena logo

Copyright 2020 © Kuźnia Dzięcioła. All rights reserved. Polityka prywatności i Cookies.