Z A M Ó W I E N I A

Kreatywne logo

NO LOGO, NO PROBLEM, NO SZABLON.

Projektuję logo zarówno dla osób prywatnych, jak i małych, stawiających pierwsze kroki firm, oraz tych większych, które potrzebują zmiany wizerunku. Z racji tego, że do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie i od podstaw, koniecznością jest wypełnienie Briefu, który pomoże mi dogłębnie zrozumieć markę, poczuć jej klimat i styl, a także nawiązać do oczekiwań osoby zlecającej 😀

Tego rodzaju “wywiad” jest także dobrym impulsem dla zlecającego, aby uświadomić sobie czego tak naprawdę potrzebuje. Doskonale czuję się w projektach rysunkowych, złożonych, ale podejmuję się także projektów minimalistycznych i eleganckich. Nie pracuję na szablonach logo czy gotowych grafikach, a każdy projekt ma swój początek w burzy mózgów i szkicach 💡  Żeby zapoznać się z moim stylem, koniecznie zajrzyj do mojego portfolio.

ZAMÓW LOGODarmowa wycenaPortfolio

ZAMÓWIONE LOGO BĘDZIE ...

  • JEDYNE W SWOIM RODZAJU Logo tworzę od podstaw sama, nie korzystam z gotowych szablonów i grafik.
  • SPERSONALIZOWANE Tworzone w oparciu o szczegółowy kwestionariusz.
  • RESPONSYWNE Będzie wyglądać idealnie na każdym produkcie, w każdym rozmiarze i towarzystwie.
  • TAKIE JAKIE SOBIE WYMARZYŁEŚ/ŁAŚ Tworzysz logo razem ze mną, jesteś obecny w trakcie procesu projektowania.
  • IDEALNE Oddające ducha i klimat Twojej działalności.
CZĘSTO PYTAJĄ MNIE ...

FAQ

Gdzie mogę zamówić logo?

Logo możesz zamówić zarówno pisząc do mnie na mój adres mailowy, jak i poprzez formularz kontaktowy na stronie (np. ten tutaj o u dołu strony). Ba! Przed złożeniem zamówienia możesz zażyczyć sobie darmowej wyceny… i co więcej, dostaniesz ją! 🙂 Tylko daj znać.

Ile będę czekać na pierwsze propozycje logo?

W zależności od projektu i ilości propozycji, ale przeciętny czas oczekiwania na pierwsze wersje nie przekracza 2 tygodni. Wiadomo, różnie w życiu bywa, czasem przy większych zleceniach, czas ulega wydłużeniu, jednak bez obaw, gołąb pocztowy Lucek śpieszy z tego typu informacjami niczym po czerstwą kromkę chleba na osiedlowym trawniku 😀

W jakiej formie mogę przedstawić swoje wymagania/wizje odnośnie logo?

Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną i wypełnisz Brief, który odeślę na Twój adres mailowy. Jest to kwestionariusz, który umożliwia mi wycenę projektu oraz określenie czasu realizacji. Gorąco polecam!

W jakiej formie dostaję projekt logo?

W wersji cyfrowej, we wszystkich formatach pliku wybranych w wypełnionym wcześniej Briefie. Wraz z logo głównym otrzymasz także logo w wersji achromatycznej, monochromatycznej, takiej do umieszczenia zarówno na ciemnym, jak i na jasnym tle, informacje o kolorach oraz użytych fontach. Istnieje także możliwość przygotowania mini wzoru w oparciu o elementy logo. Taki wzór można potem użyć potem na stronie internetowej, na opakowaniu produktu czy w identyfikacji wizualnej.

Czy moje logo będzie responsywne?

Tak, jeżeli chcesz umieszczać swoje logo poza Internetem, tj. na plakatach, produktach, billboardach… to zamówione logo przygotowuję w plikach, które umożliwiają dowolne i nieskończone powiększanie/pomniejszanie logo, bez utraty jakości.

Ile propozycji logo dostanę?

Ilość propozycji logo określana jest na początku zamówienia. WAŻNE! Nawet jeżeli zamówisz jedną propozycję logo to zawsze taką propozycję dostarczam w wielu wariantach kolorystycznych, z różnymi fontami i w różnym układzie do wyboru.

A co z poprawkami?

Z reguły wszystkie poprawki są wliczone w cenę (przez poprawkę rozumiemy zmiana kolorów, układu logo czy drobnych szczegółów, ale nie kompletnie nowe logo 😉 ). Oczywiście jeżeli tych poprawek nie ma nieskończenie wiele, a proces projektowania nie przedłuża się niepotrzebnie, to tak pozostaje.

KROK PO KROKU

Etapy współpracy

ETAP 1

Poznajmy się

Na wstępie zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą oraz z moim portfolio. W dalszych etapach, posiłkowanie się konkretnymi moimi pracami, zdecydowanie ułatwi nam współpracę, określenie stylu oraz kolorystyki w jakiej chcesz, aby było zamówione logo. Jeżeli dalej chcesz ze mną współpracować odezwij się do mnie 🙂

Darmowa wycenaPortfolio
ETAP 2

Wypełnij Brief

Teraz najważniejsze – wypełnij brief, który odeślę Ci w wiadomości zwrotnej. Brief to taki krótko-długi formularz na temat projektu, którego częścią ma być stworzone przeze mnie logo, oraz Twojej wizji tego jak zamówione logo ma wyglądać, co mają zawierać (a czego nie). Na tym etapie możesz załączyć swoje inspiracje, określić format plików jakie chcesz otrzymać oraz termin realizacji. Szczegółowo wypełniony brief umożliwi mi dokładniejszą wycenę.

ETAP 3

Oczekiwanie

Lucek, mój służbowy gołąb pocztowy, już leci. Czekaj na wiadomość zwrotną z dodatkowymi pytaniami, spersonalizowanym planem działania, ofertą i przybliżonym terminem realizacji. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę, podpisujemy umowę o wykonanie portretu, wpłacasz zadatek i oczekujesz, a ja projektuję.

ETAP 4

Wypełnij Brief

Po podpisaniu umowy i otrzymaniu zadatku biorę się za pracę. Zapewne w ciągu 2 tygodni otrzymasz pierwsze wersje logo. Nawet jeżeli zamówisz jedną propozycję logo to dostaniesz ją ode mnie w klku/kilkunastu wariantach z różnymi fontami, kolorami, układem. Na tym etapie możliwe są duże poprawki, jak zmiana układu, fontów, poprawki w sygnecie, kolorystyce … Bez całkowitej zmiany koncepcji 😉 Po akceptacji szkiców biorę się za ostateczną wersję portretu. Aby czas oczekiwania upłynął Ci szybciej, sprawdź co słychać w Kuźni Dzięcioła.

ETAP 5

Zaakceptuj mnie

Kiedy otrzymasz gotowe logo będziesz mógł/mogła nanieść jeszcze drobne poprawki, takie jak zmiana jakiegoś koloru czy szczegółów. Ja wtedy sprawnie owe poprawki nanoszę i dosyłam do Ciebie i można powiedzieć, że jesteśmy w domu!