Z A M Ó W I E N I A

Niepowtarzalne wzory

FAJNIE, ŁADNIE, NIEPOWTARZALNIE ...

Zajmuję się tworzeniem wzorów na tkaniny, ubrania, opakowania, strony www i inne produkty, które są w stanie zmieścić wzór. Dla wszystkich, którzy chcą coś nieszablonowego i niespotykanego. Projektuję wzory w różnym stylu z zależności od zlecenia, produktu oraz odbiorców. Jeżeli potrzebujesz wzoru takiego specjalnie dla Ciebie i Twojej marki – pisz śmiało! 🙂

Zamów wzórDarmowa wycenaPortfolio

TAKIE WZORY IDEALNIE NADAJĄ SIĘ DO ...

UBRANIA / TKANINY
SOCIAL MEDIA
IDENTYFIKACJA WIZUALNA
EBOOKI
STRONY WWW
PRODUKTY
CZĘSTO PYTAJĄ MNIE ...

FAQ

Gdzie mogę zamówić wzór?

Jeżeli chcesz mieć wzór tylko dla siebie z wyłączną licencją, możesz taki wzór zamówić. Napisz do mnie w celu darmowej wyceny i zamówienia!

W jakiej formie otrzymam zamówiony wzór?

Wykonuję cyfrowo i wysyłam na adres mailowy w formacie określonym w Briefie.

(NA ZAMÓWIENIE) Jaki jest czas oczekiwania na pierwsze szkice wzoru?

Czas oczekiwania w dużej części jest zależny od ilości zamówionych wzorów, oraz stopnia ich złożoności. W standardowych zleceniach czas ten wynosi ok. 2-4 tygodni. Oczywiście w różnych względów ten czas może być dłuższy, jednak bez obaw, gołąb pocztowy Lucek śpieszy z tego typu informacjami już w pierwszej wiadomości do Ciebie, niczym po czerstwą kromkę chleba na osiedlowym trawniku. ?

(NA ZAMÓWIENIE) W jaki sposób mogę przedstawić swoją wizję i pomysł na wzór?

W celu usprawnienia komunikacji, doprecyzowania szczegółów zamówienia (i nie narażaniu Lucka na przepracowanie się), aby dokonać wyceny i złożyć zamówienie na wzór konieczne jest wypełnienie Briefu, który odsyłam w wiadomości zwrotnej. Taki brief zdecydowanie usprawnia proces zamówienia, projektowania, wyceny oraz umożliwi określenie terminu realizacji. Sama dobroć, sprawdź i zamów bezpłatną wycenę! ?

(NA ZAMÓWIENIE) Gdzie mogę zobaczyć w jakim stylu zamówiony wzór będzie wykonany?

Mój styl jest często uzależniony od rodzaju danego zlecenia, jego nastroju, celu oraz odbiorców. Tutaj w Kuźni podchodzimy do każdego zlecania baardzo indywidualnie. Także zapraszam do portfolio, zobacz na co mnie stać i czego po mnie oczekiwać ?

(NA ZAMÓWIENIE) A co z poprawkami?

Oczywiście poprawki są możliwe, ale głównie na etapie szkiców. Wtedy dowolnie możemy zmieniać scenerię, układ, postaci… Po zaakceptowaniu szkiców, w grę wchodzą drobne poprawki, takie jak zmiana jakiegoś szczegółu, czy koloru elementu.

KROK PO KROKU

Etapy współpracy

ETAP 1

Poznajmy się

Na wstępie zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą oraz z moim portfolio. Zrobione? Ok. W dalszych etapach, posiłkowanie się konkretnymi moimi pracami, zdecydowanie ułatwi nam współpracę, określenie stylu oraz kolorystyki w jakiej chcesz, aby wykonany był wzór dla Ciebie. Jeżeli dalej chcesz ze mną współpracować odezwij się do mnie w celu zamówienia indywidualnego i darmowej wyceny 🙂

Darmowa wycenaPortfolio
ETAP 2

Wypełnij Brief

Teraz najważniejsze – wypełnij brief, który odeślę Ci w wiadomości zwrotnej. Brief to taki  krótko-długi formularz na temat projektu, którego częścią ma być stworzony przeze mnie wzór, oraz Twojej wizji tego jak one mają wyglądać, co zawierać (a czego nie). Na tym etapie możesz załączyć swoje inspiracje, określić format plików jakie chcesz otrzymać oraz termin realizacji. Szczegółowo wypełniony brief umożliwi mi dokładniejszą wycenę.

ETAP 3

Oczekiwanie

Lucek, mój służbowy gołąb pocztowy, już leci. Czekaj na wiadomość zwrotną z dodatkowymi pytaniami, spersonalizowanym planem działania, ofertą i przybliżonym terminem realizacji. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę podpiszemy umowę o wykonanie wzoru oraz poproszę Cię o wpłatę zadatku i oczekujesz, a ja projektuję.

ETAP 4

Rozpoczęcie prac

Po podpisaniu umowy i otrzymaniu zadatku biorę się za pracę. Zapewne w ciągu 2 tygodni otrzymasz pierwsze szkice. Na tym etapie możliwe są dowolne poprawki, jak zmiana scenerii, postaci, szczegółów. Bez całkowitej zmiany koncepcji 🙂 Po akceptacji szkiców biorę się za ostateczną wersję wzoru. Aby czas oczekiwania upłynął Ci szybciej, sprawdź co słychać w Kuźni Dzięcioła.

ETAP 5

Zaakceptuj mnie

Kiedy otrzymasz gotowe wersje logo będziesz mógł/mogła nanieść jeszcze drobne poprawki, takie jak zmiana jakiegoś koloru czy szczegółów. Ja wtedy sprawnie je nanoszę i dosyłam do Ciebie i można powiedzieć, że jesteśmy w domu!

ETAP 6

Gotowe ilustracje

Ty, kiedy to słyszysz jak gołąb Lucek stuka dziobem na Twoim parapecie, otwierasz (mu) okno, odbierasz finalną wersję wzoru i z uśmiechem na ustach i łzami szczęścia w oczach, akceptujesz go! Hurra!

ZAMÓWIENIA

Darmowa wycena

W celu darmowej wyceny projektu wzoru wyślij gołębia pocztowego na adres

CZESC@KUZNIADZIECIOLA.PL

albo wypełnij poniższy formularz kontaktowy. W wiadomości zwrotnej otrzymasz ode mnie brief do wypełnienia, który umożliwi mi wycenę projektu, a także oszacowanie wstępnego terminu realizacji.

UWAGA! Jeżeli czas mojej odpowiedzi trwa dłużej niż kilka dni, koniecznie napisz do mnie maila. Możliwe, że coś zawiodło i wcale nie dostałam Twojej prośby o wycenę. Dzięki!


    ilustracjęlogoportretstrona wwwwzórinne